4 DEVELOPERS – Ponad 100 prelekcji, praktyczne warsztaty IT

Ponad 100 prelekcji, praktyczne warsztaty IT, 14 ścieżek tematycznych. Prawdziwy festiwal języków programowania już 18 kwietnia 2023 w Warszawie!

Jesteś programistą, testerem, architektem lub specjalistą IT? Szukasz okazji, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie od najlepszych ekspertów w branży? Konferencja 4Developers to miejsce dla Ciebie!

Przygotuj się na pełen inspiracji dzień, wypełniony prezentacjami, warsztatami i panelami dyskusyjnymi prowadzonymi przez doświadczonych specjalistów. Poznaj najnowsze trendy i technologie w dziedzinie programowania, testowania, architektury i projektowania. Konferencja 4Developers odbędzie się już 18 kwietnia 2023 roku w PGE Narodowy. To właśnie tam rozegra się istnie programistyczny mecz!

Dlaczego warto uczestniczyć?

  1. To doskonała szansa na poznanie najnowszych trendów i technologii w dziedzinie IT: konferencja 4Developers to idealne miejsce na zdobycie wiedzy na temat najnowszych narzędzi i rozwiązań, które pomogą lepiej wykonywać pracę.
  1. Możliwość spotkania z najlepszymi ekspertami: 4Developers gromadzi ekspertów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu uczestnicy mają okazję poznać najlepszych w swojej branży i zdobyć cenne wskazówki i porady.
  1. Rozwój osobisty i zawodowy: uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach, prezentacjach i panelach dyskusyjnych, które pomogą im zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć swoje kompetencje.
  1. Nawiązanie wartościowych kontaktów: konferencja 4Developers to także możliwość, by spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i doświadczeniu, co może przynieść wiele korzyści zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.
  1. Niezapomniane wrażenia: konferencja to nie tylko okazja do zdobywania wiedzy i rozwijania się zawodowo, ale także do przeżycia niezapomnianych wrażeń. Na uczestników będzie czekać bogata strefa wystawowa, ciekawe konkursy i cenne nagrody!

Przygotowaliśmy dla Was 10% zniżkę na bilety!* Wystarczy, że przy rejestracji użyjecie kodu: CYBER_4DEV

Do zobaczenia!


Strona konferencji: https://4developers.org.pl/4developers-2023/

Facebook: https://www.facebook.com/4Developers

LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/4developers/

*nie dotyczy biletów grupowych i studenckich

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zależy mi na Twojej opinii poniżej 😀x